• 21 lutego 2024

Pięć sposobów na zrzucenie torebek z siodełka

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć pracę nad redukcją tych ud? Zacznijmy od torebek pod siodłem, czyli tłuszczu zlokalizowanego wokół bioder i ud.

Oto pięć kroków do utraty tych worków siodłowych:

Aerobik Wykonuj ćwiczenia aerobowe pięć do sześciu dni w tygodniu, około 45 do jednej godziny sesji. Najlepiej sprawdza się skakanie na skakance, bieganie, pływanie, tenis i chodzenie.

Trening siłowy dolnej części ciała Skoncentruj się na ujędrnianiu dolnej części ciała, szczególnie ud, w których gromadzą się worki siodłowe, wykonując przysiady i wypady. Trzy zestawy po 10-12 powtórzeń tych ćwiczeń dwa do trzech razy w tygodniu pomogą również w budowaniu mięśni, co może pobudzić Twój metabolizm i zwiększyć zdolność organizmu do zrzucania tłuszczu.

Obcinaj kalorie Trzymaj się warzyw liściastych, brokułów, kalafiora i jarmużu. Uwzględnij pokarmy bogate w białko, takie jak kurczak, ryby i jajka. Aby zwiększyć spalanie kalorii, dodaj trening obwodowy do swojej rutyny treningowej.

Zwiększ spożycie wody To pobudza metabolizm i zmniejsza retencję wody, która zdarza się, gdy organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości wody i sprawia, że siodło wydaje się cięższe.

Ureguluj swój sen To ureguluje poziom hormonów i powstrzyma organizm przed magazynowaniem tłuszczu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat najlepszej diety i wyborów treningowych dla Twojego fitnessu, treningu lub planu odchudzania, zarejestruj się już dziś i porozmawiaj z naszymi ekspertami.

[symple_button url="https://healthifyme.onelink.me/2285251819?pid=Blog_Post&c=Sign_Up&af_dp=hmein%3A%2F%2Factivity%2FPlansv2Activity&af_web_dp=http%3A%2F%2Fhealthifyme.com%2Fhome&af_force_dp=true" color="red" size="medium" border_radius="3px" target="self" rel="" icon_left="" icon_right=""]Get fit with HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj[/symple_button].

Tagi: fathipslose fatsaddlebagsthighs

Share :

Może Cię zainteresować