• 21 lutego 2024

Historie utraty wagi - Jak Nitesh stracił 37 kg z HealthifyMe

Nazwa: Nitesh Gandhi

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 29

Zawód: Specjalista ds. marketingu

Przed HealthifyMe

Zacząłem przybierać na wadze w czasach szkolnych, kiedy miałem około 14-15 lat. Przyrost wagi był spowodowany złym odżywianiem. Nikt w mojej rodzinie nie miał odpowiedniej wiedzy na temat odżywiania, aby mnie o tym poinformować.

Pewien incydent podczas moich młodszych dni pomógł mi podjąć decyzję o zmianie mojego niezdrowego stylu życia na zdrowy.

Punkt zwrotny

Kiedyś wyglądałam dużo starzej niż na swój wiek. To był jeden z największych problemów, z jakimi się borykałem. Trudności w wykonywaniu aktywnych zadań w mojej codziennej rutynie były kolejnym problemem: wszystkie te rzeczy zachęciły mnie do rozpoczęcia mojej podróży odchudzającej. Zaczęłam szukać aplikacji fitness, która pomogłaby mi w mojej podróży transformacji i znalazłam HealthifyMe!

Podróż transformacji utraty wagi

Straciłam na wadze 37 kg, z wagi 105 kg do wagi 68 kg. Zrzucenie takiej wagi zajęło mi około 1,5 roku, ale po schudnięciu wyglądałam słabo. Zwiększyłem więc swoją wagę poprzez zwiększenie masy mięśniowej. Rozpocząłem trening siłowy i zmieniłem mój budżet spożycia kalorii w aplikacji HealthifyMe. Obecnie ważę 76 kg i chcę osiągnąć swój cel wagowy 78 kg.

Wskazówki/rzeczy, które sprawdziły się podczas podróży transformacyjnej

Jedna wskazówka, która dobrze się u mnie sprawdziła, to nigdy się nie poddawać. Może być czas, kiedy nie będziesz w stanie kontrolować swojej diety, ale nie postrzegaj tego jako porażki. Zacznij od nowa z pozytywną energią, bo możesz to zrobić! Unikaj cukru tak bardzo jak możesz, planuj ostatni posiłek tak lekko jak tylko możesz.

I nie stawiaj sobie nierealistycznych celów. Rób to powoli, bo jak wiesz, powolny i stały wygrywa wyścig!

Ulubione funkcje w aplikacji HealthifyMe

Moje ulubione funkcje obejmują:

    tracker kalorii, który śledzi prawie wszystkie indyjskie pokarmySzczegóły kontroli porcji, takie jak, jak białko, tłuszcz, węglowodanyUwielbiam również tracker spożycia wody.

Najbardziej znacząca zmiana w stylu życia po przystąpieniu do HealthifyMe

Najbardziej znaczącą zmianą dla mnie jest to, że jestem o wiele bardziej aktywny, energiczny, a także wyglądam lepiej!

Przełamywanie barier

Wiele razy zdarzało mi się podjadać, ale nigdy się nie poddawałam.

Za każdym razem, gdy kusiło mnie zjedzenie oszukanego posiłku, moje wyrzuty sumienia przypominały mi o całej ciężkiej pracy, jaką włożyłam w osiągnięcie moich celów. Ale za każdym razem, kiedy spadałam z wozu, otrzepywałam się z kurzu i wskakiwałam na niego z powrotem!

Początkowo czułam się przygnębiona, ale z czasem zaczęłam nie lubić niezdrowego jedzenia, ponieważ nie dawało mi ono już szczęścia. Nadanie priorytetu mojemu zdrowiu i wyznaczenie sobie nowych celów fitness jest tym, co dało mi szczęście!

Reakcje przyjaciół i rodziny po przemianie

Ludzie zwykli mówić. "Bhai tu to aadha ho gaya, smart ho gaya, kaise kiya, bahut mehnat ki hai ladke ne!"

Jak się czuję teraz - po osiągnięciu mojego celu?

Czuję się teraz świetnie i jestem dumny. Zawsze wyznaczam sobie nowe cele, moim obecnym nowym celem jest zwiększenie masy mięśniowej i siły ciała. Wyznaczenie nowego celu po osiągnięciu jednego utrzymuje mnie w motywacji!

Zainspirowany transformacją Nitesh'a w odchudzanie? Nasi trenerzy mogą Ci pomóc.

Zastrzeżenie: Wyniki mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze dla Ciebie podejście do osiągnięcia Twojego celu.

Tags: przed i po historiePrzed HealthifyMecalorie trackerHealthifyMe app's calorie trackerHealthifyMe Weight loss historieNitesh GandhiTransformation Storyweight loss przed i poWeight Loss StoriesWeight Loss transformacji podróży

Share :

Może Cię zainteresować